گریس نسوز لیتیوم کمپلکس

گریس نسوز لیتیوم کمپلکس

گریس نسوز لیتیوم کمپلکس از مقاومت حرارتی و مکانیکی بهتری نسبت به گریس نسوز لیتیوم معمولی برخوردار است. از این رو، در موارد خاص صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد، از جمله:
بیرینگ چرخ وسایل نقلیه سنگین وسبک
روانکاری انواع بیرینگ های تحت فشار و دمای بالا تا 200+ درجه سانتی گراد
روانکاری اتصالات توپی و دیگر قطعات مکانیکی تحت فشار و دمای بالا
توضیحات گریس لیتیوم کمپلکس
این محصول بر پایه صابون کمپلکس لیتیوم و مرغوب ترین روغن های معدنی طراحی و تولید شده است. صابون کمپلکس هیدروکسی استئارات لیتیوم پایداری مکانیکی عالی و مقاومت حرارتی بسیار بالایی را به این محصول می دهد.
روغن های معدنی مرغوب در این گریس در برابر اکسید شدن در دمای بالا مقاومت بسیار خوبی دارند. بنابر این, به این محصول قابلیت روانکاری عالی در محدوده دمایی -20 تا + 200 درجه سانتی گراد را می دهد.
گریس لیتیوم کمپلکس همانند گریس لیتیوم EP مقاومت خوبی در برابر فشار دارد. از این رو, می تواند بیرینگ های تحت فشار و بار های مکانیکی بالا را به سهولت روانکاری کند.
همچنین، این محصول دارای افزودنی های ضد زنگ زدگی و سایش می باشد، تا بتواند از سطوح فلزی حفاظت کند. بعلاوه؛ این گریس چسبندگی بسیار خوبی به سطوح فلزی دارد و کاملا ضد آب و شستشو می باشد.
لازم به ذکر است که رنگ گریس لیتیوم کمپلکس و دیگر محصولات به هیچ عنوان نشان دهدنه خواص آن محصول نمی باشد، رنگ دانه های استفاده شده تنها جهت زیبا سازی محصولات بوده و طبق درخواست مشتری امکان پذیر می باشد.
همچنین, بوی گریس لیتیوم و دیگر محصولات تحت تاثیر افزودنی های جامد و روغن پایه گریس می باشد. بنابر این، بسته به میزان و نوع مواد استفاده شده، بوی گریس قابل تغییر است و نشان دهده خواص و مرغوب بودن محصول نمی باشد.
ویژگی های محصول
مقاومت عالی تحت فشار بسیار بالا و بار های مکانیکی
قدرت روانکاری بسیار بالا
ضد سایش و خوردگی
مقاوم در برابر آب و شستشو
مقاومت حرارتی بسیار بالا تا 200+ درجه سانتی گراد
چسبندگی بسیار خوب به سطوح فلزی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *