بلبرینگ کف گرد

بلبرینگ کف گرد

بلبرینگ کف گرد در انواع مختلف کف گرد با قفسه های فولادی و برنجی تولید می شوند. این محصول در انواع یک ردیفه و دو ردیفه تولید می شوند.

بلبرینگ کف گرد

بلبرینگ های کف گرد یک ردیفه (Single Direction Thrust Ball Bearings)
این نوع بیرینگ ها برای موقعیت دهی محوری شافت و تحمل بار فقط از یک طرف مناسب بوده و تحت هیچ حالتی نباید بار شعاعی به آنها اعمال شود.

تصاویر محصول

بلبرینگ شامل یک واشر شافت با شیار ساچمه، قفسه به همراه ساچمه ها و یک واشر محفظه با شیار ساچمه است. واشر محفظه بنا به نیاز می تواند به صورت تخت و مسطح و یا قوسی شکل ساخته شود که در حالت دوم در صورتیکه از یک واشر نشیمن گاه نیز استفاده شود، بیرینگ قادر به تطابق با ناهمراستائی های اولیه شافت خواهد بود. نظربه اینکه بلبرینگ قابل تفکیک شدن است، نصب آنها ساده است.

بلبرینگ های کف گرد دو ردیفه (Double Direction Ball Bearings)
این بلبرینگ ها قادر به موقعیت دهی محوری شافت و تحمل بار محوری از دو طرف می باشند و مانند نوع یک ردیفه نباید بار شعاعی به آنها اعمال نمود.

این بلبرینگ ها شامل یک واشرشافت با دو شیار ساچمه در دو طرف خود، دو سری قفسه و ساچمه و دو واشر محفظه هستند که همانند نوع قبلی (یک ردیفه) واشرهای محفظه میتوانند به صورت مسطح یا قوسی شکل باشند. این نوع بلبرینگ ها نیز قابل تفکیک شدن هستند.

سایر محصولات

بلبرینگ کف گرد

بلبرینگ کف گرد در انواع مختلف کف گرد با قفسه های فولادی و برنجی تولید می شوند. این محصول در انواع یک ردیفه و دو ردیفه...

بلبرینگ خود تنظیم

بلبرینگ خود تنظیم دارای دو ردیف ساچمه و یک شیار مشترک کروی در رینگ خارجی خود می باشند.این ویژگی در محصول ، موجب خاصیت...

بلبرینگ تماس زاویه ای

بلبرینگ تماس زاویه ای دارای شیار در داخل رینگ درونی و بیرونی خود هستند که نسبت به یکدیگر زاویه مشخصی را می سازند.این...

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image